kancelaria adwokacka

kancelaria adwokacka

To zajmuje dużo czasu, aby nadążyć za wszystkimi zmianami w prawie, które wpływają na separację i rozwód. Pomyśl o tym. Co tydzień gdzieś tam jest sąd, albo federalnych lub stanowych podejmowania decyzji, które mogłyby mieć wpływ na swoją sytuację. Każdego tygodnia, że ??ustawodawca jest w sesji, czy Kongres lub Zgromadzenie Ogólne, podejmować decyzje, które mogą mieć wpływ na sytuację. Doświadczony adwokat rozwód powinien uczynić z niego punkt do przeglądu nowych przypadków i statutów szukają tych, które mają wpływ na praktykę prawa rodzinnego; wszystkich najlepszych prawników rodzinnych robić.

Powód # 8-Prepaid prawna?

W przypadku uiszczenia opłaty za tę usługę, to na pewno można mówić do jednego z uczestniczących adwokatów. Ale chyba adwokat to doświadczony prawnik rozwód ze znacznej części jego / jej praktyki poświęconym separacji i rozwodu i zagadnień pokrewnych, należy poważnie zastanowić się patrząc spoza prepaid planu. Czy prawnik napisałeś książki lub artykuły na temat separacji, rozwodu lub zagadnień związanych, które są publikowane? Nie jestem prawnikiem uczestniczących w uprzednio zapłacił planu prawnej. Najlepsi prawnicy rozwodowe nie są uczestnikami "prepaid" legalne. O ile mi wiadomo nie ma towarzysze (członków) z American Academy of matrymonialne Prawnicy, którzy biorą udział w pre paid usług prawnych. Jeśli czytasz ten raport i mieć osobistą wiedzę prawnikiem, który należy do American Academy of matrymonialne Prawnicy, a także należy do wcześniej opłacone Plan prawną, proszę napisz do nas na valawtalk@justice.com zgłosić nazwisko pełnomocnika, tak aby możemy zweryfikować informacje i aktualizować ten raport.

Pomyśl o co chodzi; piecza i wsparcie dzieci i podział majątku może pracowali całe swoje życie małżeńskie gromadzić, w tym domu, emerytury, oszczędności, emerytury wojskowej i / lub 401K.

Artykuł dzięki: