adwokat katowice

adwokat katowice

Wskazówki do intymności z miłością swojego życia - co twój kochanek chce więcej niż cokolwiek innego

Więc są obok siebie. Nie masz pojęcia, co poszło źle. Jesteś zdezorientowany i sfrustrowany, bo nie potrafię zrozumieć, co miłość swojego życia chce od ciebie. Twój związek doszła tak daleko, ale nie wydaje się być bliżej. Prawdziwa intymność pozostaje nieuchwytne i nietykalny. Nie poddawaj się! Niewielu rozumie tajemnicę, która działa jako klucz do odblokowania głębi serca swego kochanka. W tym artykule omówiono przynajmniej częściowo pewne wskazówki na temat tego, co twój kochanek chce bardziej niż cokolwiek innego.

Co twój kochanek chce bardziej niż cokolwiek innego, jest zrozumiałe. Chcą, aby ich poznać do głębi ich istoty. Chcą, aby ich słuchać, angażować się z nimi poza powierzchowne. Aby być otwarte i wrażliwe i aby mogły być taka sama, bez obawy o wyroku. Kiedy jesteś z nimi, twój kochanek chce swoją niepodzielną uwagę na ciele i duszy. Nie tylko w tym samym pokoju z nimi, ale będzie wolny od rozproszenia i aktywnego współdziałania z nimi. W ten sposób można słuchać szczerze ich słowa i odebrać sygnały z ich język ciała.

Aby wzrastać w zażyłości z miłością swojego życia, musi rosnąć w zrozumieniu, kim jest. Aby to zrobić, musisz ...

1. odepchnąć wszystkich rozpraszających (Wyłącz telewizor lub wylogować się z gry wideo).

2. Słuchaj uważnie, aktywnie iz empatycznym ucho. Zapytaj sprecyzowanie pytania i dać informację wspomagającą.

3. Naucz się rozszyfrować swój ton głosu i język ciała i squelch tendencję do nadmiernego reagowania na nich.

4. Bądź otwarty i podatny i pozwolić im być taka sama, bez obawy przed wyśmiewane lub odrzucić.

Te wskazówki doprowadzą do lepszego zrozumienia swojego kochanka i głębszej intymności. To jest to, co twój kochanek chce bardziej niż cokolwiek innego. No, może diament lub dwa lub bilety do wielkiej gry nie zaszkodzi.

Artykuł dzięki: