kancelaria prawna

kancelaria prawna

World of Parts

Wprowadzenie ciągnika rolniczego zrewolucjonizował sposób, w jaki rolnictwo zostało zrobione. Zastępując ludzkiego wysiłku i wprowadza zwierząt produkcja wzrosła gwałtownie z więcej jest w krótszym czasie. Pierwsze maszyny, które mogłyby zostać uznane za "Traktory" były masywne napędzane parowe maszyny wyprodukowane w latach 1870-tych. Maszyny te miały ogromną moc na swoją korzyść, jednak wszechstronność nie było na pewno dodatkowym atutem.

Wynalezienie silnika spalinowego dał impuls do produkcji ciągnika rolniczego. Firmy takie jak International Harvester, Case, Rumley i Hart-Parr przyjęły ciągniki napędzane parą użyć mniejszych wewnętrznego spalania (IC) silników, jednak utwory stalowych kół były nadal używane. Silnik wysokoprężny później został opracowany przez niemieckiego inżyniera Rudolfa Diesla, z Uniwersytetu w Dreźnie w Niemczech Technologii. Umożliwiło to lepszą ciągnik być produkowane z bardziej niezawodny, mniej problematycznym silnikiem wysokoprężnym.

Popularne ciągniki dzisiaj to AGCO, Allis Chalmers, Case-IH, David Brown, Deutz, Fiat, Ford, New Holland, Massey Ferguson, McCormick i łączy Gleaner i nowym pomysłem.

kancelaria prawna

Części do konserwacji dla wszystkich tych ciągników są dostarczane przez odpowiednich firm. Dealerzy dla wszystkich tych ciągników znajdują się w całej Ameryce Północnej i wielu częściach świata.

Jednak najtańszym sposobem utrzymania części pochodzą zamiennik produkcji (dostawy aftermarket) oraz dobre używane lub naprawione części z uratować stoczni. Popularne dostawcy wtórnym są:

Vapormatic. Vapormatic brytyjski oparty producentem części zamiennych do większości sprzętu rolniczego. Firma ta została założona w 1949 roku, kiedy dwóch inżynierów eksperymentował próbuje działać traktory z odparowaniem oleju ciągnika. Kilka głównych fuzje i sprzedaż została dokonana w ciągu najbliższych lat.

Artykuł dzięki: