kancelaria parafialna

kancelaria parafialna

Powód # 5: Czy czujesz się szczęśliwy?

Chodzenie na rozprawie w oczekiwaniu na rozwód bez adwokata jest jak gra w rosyjską ruletkę. Jakie to szczęście, myślisz, że jesteś? Chcesz przeprowadzić operację na siebie lub chcesz szukać wykwalifikowanego chirurga? Dlaczego myślisz, że wiesz tyle reprezentować siebie w sądzie? Czy wiesz, jakie masz prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności są? Sędzia nie pomoże, jeśli nie wiesz, co robisz. Istnieją zasady dowodowe oraz zasady, które regulują procedury przesłuchań. Trzeba kogoś na zespół, który zna reguły gry. Będziesz potrzebował kogoś, aby przygotować się do zeznań w sądzie, tak aby nie postawić stopy w ustach aż do kości biodrowej. Państwo będzie związana z rzeczy, które wychodzą z twoich ust w sądzie. Ostatnio rozmawialiśmy z człowiekiem, który poniesiono oblubieńczej i alimentów obowiązki 4000 $ miesięcznie. Sąd wydał nakaz oparty na błędnych eksponatów złożonych przez pełnomocnika żony i opartych na rzeczach wspomnianych jawnym co do jego dochodów, które nie były dokładne. Wykwalifikowany trial adwokat może Ci powiedzieć rzeczy, że nie znaczy to, zwłaszcza jeśli nie zostały przygotowane do zeznań.

Powód # 6: Zbyt mało, za późno

Zobaczymy prawnika po już podpisał papiery lub udział w depozycji lub przesłuchań pro se (reprezentujących siebie) jest jak zamykanie drzwi stodoły po krowa wysiadł. Tylko dlatego, że nie były reprezentowane, nie oznacza, że ??można wyjść z poważnej decyzji lub zły interes może być dokonane, lub wyjść z orzeczeń sąd wykonanych kiedy byłaś reprezentowani. Czas na inne jest przed podpisaniem. Czas, aby uzyskać porady to przed pójściem do sądu. W rzeczywistości, należy uzyskać poradę, jak tylko otrzyma zawiadomienie prawne toczące się sprawy sądowe przeciwko tobie.

Jeśli czytasz to i masz już podpisane dokumenty, należy jeszcze skonsultować się z dobrym doświadczony adwokat rozwód mieć papiery wyjaśnione oraz przeglądu budż papiery, aby zobaczyć, czy są jakieś luki, które mogą być wykorzystane do renegocjować warunki przenieść pozytywnie na ciebie lub domagać się "wyjaśnienia" umowy.

Artykuł dzięki: