kancelaria liberty

kancelaria liberty

Witam, jestem Rattle węża

Grzechotka węże są jadowite węże należące do rodziny Crotalinae. Wspólne grzechotka węże należą do Grzechotnik rodzajów i sistrurus. Około 30 gatunków węży grzechotka są znane z wielu podgatunków. Krycia zaobserwowano w miesiącu jedyne źródło. Są żyworodne i urodzić bezpośrednio do najmłodszych. Nie składanie jaj odnotowano do tej pory. Młode, gdy uprawiane są niezależne i nie potrzebują pomocy matki do przeprowadzenia swoich zwykłych czynności. Więc matka opuszcza młode wkrótce po urodzeniu. Oni nie są głuche. Mają dobrze rozwinięte wewnętrzne uszy podobne do tego z innych gadów. uszy zewnętrzne są jednak nieobecny. Dźwięk przemieszcza się w kierunku ucha wewnętrznego poprzez wibracje odbierane przez narządy ciała.

Są mieszkańcy Ameryki. Większość gatunków zostały nagrane z Southwest Ameryce i Meksyku. Arizona ma największą populację tych węży w porównaniu do innych państw. Cztery gatunki zostały nagrane od rzeki Missisipi i tylko 2 z Ameryki Południowej. Im żerować na myszach, szczurach, małe ptaki i inne małe zwierzęta. Oni paraliżują i zabijają ofiarę ich jadu i wtedy ofiara zostaje połknięty przez przewężenie. Jad węża grzechotka może spowodować śmierć w ciągu 20 sekund. Po wstrzyknięciu do organizmu jad węża grzechotka zdobycz zdobycz pozwala na prowadzenie, a potem następuje i kiedy obumrze jest ona wykorzystywana. Są one znane uderzyć w odległości do dwóch trzecich długości ciała.

Wiele gatunków jajorodny ale są one albo viviparous lub ovoviviparous. Brak opieki rodzicielskiej zaobserwowano u nich. Nazywane są grzechotka węże z powodu obecności charakterystycznej strukturze grzechotka. Grzechotka składa się z szeregu zagnieżdżonych pustych kulek, które są faktycznie naskórka łuski na końcu ogona. Za każdym razem nowy segment grzechotka jest dodawany do czubka ogona, jak wąż zrzuca skórę.

Artykuł dzięki: