adwokat brodnica

adwokat brodnica

Wskazówki do utrzymania Przyjaźń Po rozpadzie

Jeśli chodzi o czas, kiedy trzeba rozstać ze swoim partnerem, jest prawdopodobne, aby znaleźć to bardzo trudne do zerwania relacji. Fakt, że łamią się nie musi oznaczać, że chcesz dodać jeszcze jeden wróg. Być może zastanawiasz się, jak można pozostać przyjaciółmi ze swoim ex po rozpadzie. Cóż, to jest rzeczywiście łatwiej niż ci się wydaje.

Wynika to z faktu, że to coś więcej niż tylko relacji obu miłości lub nienawiści. Innym przydatnym składnikiem jest przyjaźń. Kiedy jesteś w romantyczny związek, twój partner powinien być twoim przyjacielem. Gdy romans kończy się przyjaźń nie musi iść z nim. Jednak utrzymanie przyjaźń po rozstaniu może być bardzo trudne, jeśli nie wiem, jak się do tego zabrać.

Oto niektóre z przydatnych środków, które pomogą Ci pozostać przyjaciółmi ze swoim ex po rozpadzie.

Nie wyrzucaj złości

Jeśli chcesz pozostać przyjaciółmi po rozstaniu, należy zwrócić baczną uwagę na sposób reagowania w trakcie procesu breakup. Jeśli reagują gniewem, jest prawdopodobne, aby powiedzieć, co może chcesz odebrać później. Złość może zrobić pewne rzeczy można tylko żałować później.

Należy starać się zachować spokój bez względu na to, jak bolesne jest sytuacja. To jest to, co zarobimy szacunek swoim ex.

Uniknąć negatywnych rozmowy o swoim ex

Rzeczy, które mówią po rozpadzie też są ważne. Jeżeli powtarzają każdego, kto troszczy się słuchać negatywnych rzeczy o swoim ex, to na pewno będzie wznoszenia wielki mur między wami.

Chociaż prawdą jest, że rozdzielanie jest naprawdę bolesne i ex mógł cię wielce rozczarowany, należy uważać na to co mówisz po rozpadzie.

Zebrane przyjaźnić się z dołączoną bez żadnych

Biorąc pod uwagę swój dawny związek, może ulec pokusie, aby doprowadzić romantyczne propozycje na swojej przyjaźni po rozpadzie. Należy jednak starać się zaprzyjaźnić bez takich oczekiwań. Kiedy zaczynasz tworzyć romantyczne insynuacje, ryzykujesz wbijania klina pomiędzy tobą a swoim ex.

Nie dają żadnych warunków

W przypadku, gdy ex wyraża zainteresowanie przyjaźnić się z tobą, nigdy nie należy podawać żadnych warunków przed przyjęciem. Po zaakceptowaniu ex o ofercie, może się okazać, że wszystko później przenieść się do kierunku, w którym chce. Nie zdziw się, by odkryć, że twoja ex jest lepiej jako przyjaciela niż kochanka.

Artykuł dzięki: